AUTOBUSOVÁ DOPRAVA
SLUŽBY

 

Image

Autobusová doprava autobusy s kapacitou 14-19-24-30-40-50-60-79 míst

Naše firma působí v oblasti dopravy již od roku 1990 a je pro nás samozřejmostí Vás dopravit k Vaší plné spokojenosti do kteréhokoliv místa v zahraničí nebo po krásách naší vlasti. 
Zajišťujeme i přepravu klientů dle potřeb cestovních kanceláří, leteckých společností, církevních spolků, sportovních klubů, školských úřadů, kolektivů, soukromých osob... 
Našimi autobusy lze zajistit: incoming, transfery, letiště-hotel, vlakové nádraží-hotel, okružní jízdy, poznávací zájezdy, individuální jízdy dle objednání, školní výlety, školy v přírodě, lyžařské zájezdy a další. 
Autobusy jsou ve velmi dobrém stavu, příkladně udržované a čisté. Řídí je zkušení řidiči a servis je prováděn ve vlastním novém moderním servisu.

Ceny

CENA ZA  Km a ČEKÁNÍ JE PODLE POČTU OBSAZENÝCH MÍST V AUTOBUSE.

Cena za krátké cesty do 100 km jako jsou svatby, pohřby, večírky, krátké výlety po okolí se účtují pevnou cenou za pronájem za započatou hodinu. Minimální doba pronájmu je 4 hodiny.

Informace o přesné ceně vám pošlu na email.

Pro výpočet potřebuji znát trasu kam chcete cestovat, dobu čekání na jednotlivých místech a počet míst v autobusu, které potřebujete obsadit.   

Dohoda o zaslané ceně je možná. Nebojte se zeptat a uvést důvody proč potřebujete upravit zaslanou cenu. Rád vám pomohu najít řešení k vaší spokojenosti.

 

apartment František Šťastný

placePalackého 466
Holešov - Všetuly
769 01
Česká republika

IČ: 12745774
DIČ: CZ5502220779

local_post_office  autoservis-stastny@seznam.cz
facebook

KONTAKTUJTE NÁS

Image

 

Jsme tu pro Vás!
local_post_office autoservis-stastny@seznam.cz   phone +420 602 762 256